Silikónové pečiatky - Halloween

Silikónové pečiatky - Halloween

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Krásne silikónové pečiatky s motívmi Halloweenu

3,50 € s DPH

7 € s DPH Zľava 3,50 €

Dostupnosť: SKLADOM

Výrobca: Woodware

Perfektné silikónové pečiatky, ktoré môžete zakomponovať do ľubovoľnej témy a v závislosti od použitého materiálu vytvoriť vintage či retro efekt, alebo čisté línie. Takisto môžete jej odtlačok vyfarbiť pastelkami, či akvarelovými farbami... krása!

Dokonale doplnia vaše tvorenie technikami ako scrapbooking, cardmaking alebo Project Life, ozdobíte s nimi zápisníky, receptáre a hodia sa aj na pohľadnice, kartičky a visačky.

Dajú sa použiť na papier, textil, do modelovacích hmôt, polyméru, na drevo a iné. Pri práci s polymérmi pečiatku navlhčite, aby hmota nezostala v motíve pečiatky. Dôležité je použiť vždy farby na vodnej báze, aby sa pečiatka nepoškodila.

Ich veľkou výhodou je, že presne vidíte, kam pečiatkujete a v prípade, že sa motív neobtlačil celý, môžete postup zopakovať.

Silikónové pečiatky sa používajú spolu s pečiatkovacou poduškou a akrylovým blokom, na ktorý sa nalepia, resp. sami "pricucnú" (akrylový blok v predaji samostatne). Po ukončení práce treba pečiatky od akrylového bloku odlepiť, opláchnuť pod tečúcou vodou alebo utrieť vlhčeným obrúskom a po uschnutí odložiť späť do fólie.

Veľkosť archu: 10 x 15 cm.

Mohlo by sa vám tiež páčiť:

organizatorka.sk odporúča:

organizatorka.sk odporúča

organizatorka.sk je finalistom súťaže ShopRoku HEUREKA

Facebook

organizatorka.sk na Google+

organizatorka.sk na Pintereste

organizatorka.sk na YouTube

rss

Podporujeme tento úžasný projekt v Africkej Ugande ♥

Sphere Card

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie