Veľké detské pečiatky STAMPO MINOS - konská farma

Veľké detské pečiatky STAMPO MINOS - konská farma

Hodnotenie produktu: 5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

Veľké pečiatky pre deti - 10 kusov + čierna atramentová poduštička na pečiatkovanie

7,49 € s DPH

10,70 € s DPH Zľava 3,21 €

Dostupnosť: SKLADOM

Výrobca: Aladine

Gumené pečiatky na penovej hmote, ktoré toho vedia oveľa viac ako len odtlačiť obrázky. Premyslená grafika, súvislosti jednotlivých pečiatok, výrazy, vzájomné vzťahy - to sú stavebné prvky príbehov ukrytých v každej sade týchto detských pečiatok.

Neobvykle veľké obrázky priamo núkajú k vyfarbovaniu, vystrihnutiu, kombinácii motívov. Aj tu platí – na papier – na látky – do hmôt! Vyrábajte pohľadnice, scrapbookové albumy, pozvánky na oslavy, záložky, medaily, tričká, tašky, tienidlá, obaly, ozdoby na stromček, prestierania na oslavy, ozdoby z papiera a samotvrdnúcich hmôt, keramiky, či polymérov!

Tieto veľké pečiatky pre deti sú najobľúbenejšie, ponúkajú široké využitie pri výtvarných a vzdelávacích aktivitách. Jednotlivé motívy je možné vzájomne kombinovať vďaka inovatívnemu grafickému spracovaniu a vytvárať tak príbehy, ktoré zasadíte do určitého reálneho alebo vymysleného prostredia. Veľké obtlačky dávajú možnosť ešte obrázok vyfarbiť vodovkami, farbičkami alebo voskovkami. Pre efekt je možné ešte obrázkové príbehy dozdobiť trblietavými lepidlami, nálepkami, alebo výstrižkami z papiera, prírodninami a vytvoriť tak jedinečnú koláž. Vďaka hlbokej textúre je možné pečiatky odtláčať pomocou pečiatkovej podušky na papier, do samoschnúcich hmôt a ak použijete textilné farby, tak aj na textil. Pečiatkovanie je také zábavné a jednoduché!

Farba je umývateľná a vyprateľná.

10 kusov pečiatok + čierna atramentová poduška na pečiatkovanie.

Veľkosť motívov: menšie cca 4,5 cm, väčšie cca 7,5 cm.

Mohlo by sa vám tiež páčiť:

organizatorka.sk odporúča:

organizatorka.sk odporúča

organizatorka.sk je finalistom súťaže ShopRoku HEUREKA

Facebook

organizatorka.sk na Google+

organizatorka.sk na Pintereste

organizatorka.sk na YouTube

rss

Podporujeme tento úžasný projekt v Africkej Ugande ♥

Sphere Card

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie