Silikónové pečiatky - Pierka

Silikónové pečiatky - Pierka

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Krásne silikónové pečiatky s jednoduchým motívom a mnohostranným využitím

7,90 € s DPH

Dostupnosť: Dočasne vypredané

Výrobca: Aladine

Úžasné pečiatky s úplne novou grafikou, ktoré môžete použiť na techniky ako cardmaking alebo scrapbooking. Ale tak isto sa dajú použiť na jednoduchšie dielka ako sú záložky, menovky, venovania, darčekové balenie, ozdobíte s nimi zápisníky, diáre aj zošity. Môžete ich zakomponovať do ľubovoľnej témy a v závislosti od použitého materiálu vytvoriť vintage či retro efekt, alebo čisté línie.

Vaša svadobná výzdoba s nimi bude jedinečná a originálna. Môžete ich využiť aj na svadobné oznámenia, menovky pre svadobných hostí, svadobné knihy, či iné projekty, ktorých ústrednou témou je romantika.

Pri používaní silikónových pečiatok vidíte, kam pečiatkujete - môžete teda motív umiestniť na podklad veľmi presne, a tiež si môžete poskladať viac motívov dokopy.

Pečiatka sa používa spolu s pečiatkovacou poduškou a akrylovým blokom, na ktorý sa nalepí, resp. sama "pricucne" (akrylový blok v predaji samostatne). Po ukončení práce treba pečiatku od akrylového bloku odlepiť a opláchnuť pod tečúcou vodou alebo utrieť vlhčeným obrúskom, nechať usušiť a odložiť späť do fólie - silikónové pečiatky sú veľmi skladné.

Pečiatky môžete používať nielen na papier, ale aj na textil, drevo, polyméry a iné materiály. Dôležité je používať farby na vodnej báze, aby sa pečiatky nepoškodili. Keď pracujete s polymérovými hmotami, nezabudnite pečiatku namočiť, aby sa v nej hmota neusadila.

Veľkosť: blok, na ktorom je pečiatka nalepená 15,5 x 16 cm.

Mohlo by sa vám tiež páčiť:

organizatorka.sk odporúča:

organizatorka.sk odporúča

organizatorka.sk je finalistom súťaže ShopRoku HEUREKA

Facebook

organizatorka.sk na Google+

organizatorka.sk na Pintereste

organizatorka.sk na YouTube

rss

Podporujeme tento úžasný projekt v Africkej Ugande ♥

Sphere Card

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie