Silikónové pečiatky - SEWING

Silikónové pečiatky - SEWING

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Krásne silikónové pečiatky - celkom nová grafika!

5,39 € s DPH

7,70 € s DPH Zľava 2,31 €

Dostupnosť: Dočasne vypredané

Výrobca: Aladine

Stampo Clear - silikónové (gélové) pečiatky, ktoré môžete používať podobne ako drevené, potrebujete však akrylový blok (predáva sa samostatne), na ktorý sa nalepia (pečiatky majú priľnavú schopnosť) a ďalej pečiatkujete bežným spôsobom. Po použití treba pečiatku umyť alebo utrieť vlhčenou utierkou, nechať uschnúť a odložiť naspäť do fólie.

Výhodou silikónových pečiatok je ich presnosť (vidíte kam pečiatkujete a môžete si zložiť motív z viacerých pečiatok) a skladnosť.

Pečiatky môžete používať nielen na papier, ale aj na textil, drevo, polyméry a iné materiály. Pri práci s polymérmi treba pečiatku navlhčiť, aby hmota neostala v pečiatke. DÔLEŽITÉ: vždy treba použiť farby na vodnej báze, aby sa pečiatky nepoškodili.

Dodajte svojim projektom unikátny a originálny vzhľad! Tieto pečiatky si určite obľúbite, či sa už venujete technikám ako cardmaking a scrapbooking, či Project Life alebo journaling kartičky, alebo jednoducho radi pečiatkujete.

Rozmery archu: 15,5 x 16 cm.

Mohlo by sa vám tiež páčiť:

organizatorka.sk odporúča:

organizatorka.sk odporúča

organizatorka.sk na prvom mieste v súťaži ShopRoku na Heureka.sk

rss

Podporujeme tento úžasný projekt v Africkej Ugande ♥

Sphere Card

Chcem odoberať novinky

Súhlasím so spracovaním svojich osobných údajov na zasielanie newslettera.
Viac informácií.

Prihlásenie

Táto stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch a ich nastaveniach nájdete na stránke s podmienkami spracovávania osobných údajov.