Silikónové pečiatky - ESSENTIALS Nr. 325 - 6 ks

Silikónové pečiatky - ESSENTIALS Nr. 325 - 6 ks

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Krásne silikónové pečiatky so zimnými lesnými motívmi

8,80 € s DPH

Dostupnosť: SKLADOM

Výrobca: StudioLight

Úžasné silikónové pečiatky, ktoré môžete použiť na techniky ako cardmaking alebo scrapbooking, ale takisto sa dajú použiť na jednoduchšie dielka ako sú záložky, menovky, venovania, darčekové balenie, ozdoby na zápisníky, diáre alebo zošity... dodajte svojim projektom originálny vzhľad.

Pri používaní silikónových pečiatok vidíte, kam pečiatkujete - môžete teda motív umiestniť na podklad veľmi presne, a tiež si môžete poskladať viac motívov dokopy.

Pečiatky sa používajú spolu s pečiatkovacou poduškou a akrylovým blokom, na ktorý sa nalepia, resp. samy "pricucnú" (akrylový blok v predaji samostatne). Po ukončení práce treba pečiatky od akrylového bloku odlepiť a opláchnuť pod tečúcou vodou alebo utrieť vlhčeným obrúskom, nechať usušiť a odložiť späť do fólie - silikónové pečiatky sú veľmi skladné.

Pečiatky môžete používať nielen na papier, ale aj na textil, drevo, polyméry a iné materiály. Dôležité je používať farby na vodnej báze, aby sa pečiatky nepoškodili. Keď pracujete s polymérovými hmotami, nezabudnite pečiatku namočiť, aby sa v nej hmota neusadila.

Rozmery pečiatok: cca 1,8 x 2 cm - 3,8 x 8,4 cm.

organizatorka.sk odporúča:

organizatorka.sk odporúča

organizatorka.sk na prvom mieste v súťaži ShopRoku na Heureka.sk

rss

Podporujeme tento úžasný projekt v Africkej Ugande ♥

Sphere Card

Chcem odoberať novinky

Súhlasím so spracovaním svojich osobných údajov na zasielanie newslettera.
Viac informácií.

Prihlásenie

Táto stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch a ich nastaveniach nájdete na stránke s podmienkami spracovávania osobných údajov.