Vyrezávacie šablóny CREATABLES - Banner - 2 kusy

Vyrezávacie šablóny CREATABLES - Banner - 2 kusy

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Krásne šablóny s motívom ozdobného banneru.

9,20 € s DPH

Dostupnosť: SKLADOM

Výrobca: Marianne Design

Vyrezávacie šablóny - na použitie v mechanických strojčekoch, ako sú napríklad Big Shot, X-Press a podobne. Zmestí sa aj do Trouvaille a Sizzix Sidekick.

Perfektné detailné motívy vám umožnia podčiarknuť jedinečnosť vašich projektov. Môžete ich využiť aj na vytvorenie 3D efektov - pre scrapbooking, cardmaking, Project Life, alebo aj darčekové balenie.

Šablóny sú vhodné na vyrezávanie nasledovných materiálov: klasický papier, vellum, výkres, hrubšie papiere - ako vizitkový papier, max. však do hrúbky cca 250 - 280 g/m2 (v závislosti od výrobcu a typu kovovej šablóny). Tiež nimi môžete vyrezávať jemnejšiu látku, acetátovú fóliu, penovku, rôzne metalické a tabuľové fólie (s vhodnou gramážou).

Cena je za 2 vyrezávacie šablóny - ako môžete vidieť na foto. Vyreže sa jeden celý banner a ešte ešte 4 ks vnútorných menších zástavok na zdobenie.

Rozmery šablón: cca 11 cm x 4 cm a 2,1 cm

organizatorka.sk odporúča:

organizatorka.sk odporúča

organizatorka.sk na prvom mieste v súťaži ShopRoku na Heureka.sk

rss

Podporujeme tento úžasný projekt v Africkej Ugande ♥

Sphere Card

Chcem odoberať novinky

Súhlasím so spracovaním svojich osobných údajov na zasielanie newslettera.
Viac informácií.

Prihlásenie

Táto stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch a ich nastaveniach nájdete na stránke s podmienkami spracovávania osobných údajov.