Silikónové pečiatky - SIMPLE JOY - 13 kusov

Silikónové pečiatky - SIMPLE JOY - 13 kusov

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Krásne silikónové pečiatky s motívom Santa Clausa a anglických nápisov

10,50 € s DPH

15 € s DPH Zľava 4,50 €

Dostupnosť: SKLADOM

Výrobca: Pinkfresh Studio

Úžasné silikónové (photopolymer) pečiatky, ktoré môžete použiť na techniky ako cardmaking alebo scrapbooking. Ale tak isto sa dajú použiť na jednoduchšie dielka ako sú záložky, venovania, darčekové balenie, ako ozdoby na zápisníky, diáre alebo zošity... - dodajte svojim projektom originálny vzhľad.

Vďaka vianočnej tematike sú vhodné na vianočné pohľadnice, menovky a visačky na darčeky, či baliaci papier. Sú ideálne na kombinovanie s vyrezávacími šablónami z rovnakej série.

Pri používaní silikónových pečiatok vidíte, kam pečiatkujete - môžete teda motív umiestniť na podklad veľmi presne, a tiež si môžete poskladať viac motívov dokopy.

Silikónové alebo gélové pečiatky sa používajú spolu s pečiatkovacou poduškou a akrylovým blokom, na ktorý sa nalepia, resp. samy "pricucnú" (akrylový blok v predaji samostatne). Po ukončení práce treba pečiatky od akrylového bloku odlepiť a opláchnuť pod tečúcou vodou alebo utrieť vlhčeným obrúskom, nechať usušiť a odložiť späť do fólie - silikónové pečiatky sú veľmi skladné.

Pečiatky môžete používať nielen na papier, ale aj na textil, drevo, polyméry a iné materiály. Dôležité je používať farby na vodnej báze, aby sa pečiatky nepoškodili. Keď pracujete s polymérovými hmotami, nezabudnite pečiatku namočiť, aby sa v nej hmota neusadila.

Rozmery pečiatok: cca 0,7 x 1,1 - 6,6 x 9,1 cm.

Mohlo by sa vám tiež páčiť:

organizatorka.sk odporúča:

organizatorka.sk odporúča

organizatorka.sk je finalistom súťaže ShopRoku HEUREKA

Facebook

organizatorka.sk na Google+

organizatorka.sk na Pintereste

organizatorka.sk na YouTube

rss

Podporujeme tento úžasný projekt v Africkej Ugande ♥

Sphere Card

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie