Vyrezávacie šablóny + silikónové pečiatky GIFTWRAPPING Tags & Threads - sada 10 + 20 ks

Vyrezávacie šablóny + silikónové pečiatky GIFTWRAPPING Tags & Threads - sada 10 + 20 ks

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Zladené šablóny a pečiatky s mnohostranným využitím

10,15 € s DPH

14,50 € s DPH Zľava 4,35 €

Dostupnosť: Posledný kus skladom

Výrobca: Marianne Design

Vyrezávacie šablóny sú určené na použitie v mechanických strojčekoch, ako sú napríklad Big Shot, X-Press a podobne. Ich detailné motívy vám umožnia podčiarknuť jedinečnosť vašich projektov. Môžete ich využiť aj na vytvorenie 3D efektov - pre scrapbooking, cardmaking, Project Life, alebo aj darčekové balenie.

Šablóny sú vhodné na vyrezávanie nasledovných materiálov: klasický papier, vellum, výkres, hrubšie papiere - ako vizitkový papier, max. však do hrúbky cca 250 - 280 g/m2 (v závislosti od výrobcu a typu kovovej šablóny). Tiež nimi môžete vyrezávať jemnejšiu látku, acetátovú fóliu, penovku, rôzne metalické a tabuľové fólie (s vhodnou gramážou).

Silikónové pečiatky sa používajú spolu s pečiatkovacou poduškou a akrylovým blokom, na ktorý sa nalepia, resp. samy "pricucnú" (akrylový blok v predaji samostatne). Po ukončení práce treba pečiatky od akrylového bloku odlepiť a opláchnuť pod tečúcou vodou alebo utrieť vlhčeným obrúskom, nechať usušiť a odložiť späť do fólie - silikónové pečiatky sú veľmi skladné.

Pri používaní silikónových pečiatok vidíte, kam pečiatkujete - môžete teda motív umiestniť na podklad veľmi presne, a tiež si môžete poskladať viac motívov dokopy.

Vďaka vianočnej tematike sú šablónky aj pečiatky ideálne na vianočné a novoročné pohľadnice, darčekové balenie, či menovky a visačky na vianočné darčeky.

Cena je za balenie 10 vyrezávacích šablón a 20 silikónových pečiatok s motívom menoviek a visačiek, vianočného stromčeka a sviečok - ako môžete vidieť na foto.

Veľkosť šablón: cca 0,9 x 0,9 cm - 1,6 x 2,9 cm, veľkosť pečiatok: cca 0,9 x 0,5 - 0,9 x 10 cm.

organizatorka.sk odporúča:

organizatorka.sk odporúča

organizatorka.sk na prvom mieste v kategórii Ručné práce a tvorenie v súťaži ShopRoku 2018 na Heureka.sk

organizatorka.sk je na druhom mieste v kategórii Hobby v súťaži ShopRoku 2018 na heureka.sk

rss

Podporujeme tento úžasný projekt v Africkej Ugande ♥

Sphere Card

Chcem odoberať novinky

Súhlasím so spracovaním svojich osobných údajov na zasielanie newslettera.
Viac informácií.

Prihlásenie

Táto stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch a ich nastaveniach nájdete na stránke s podmienkami spracovávania osobných údajov.