Detské pečiatky - STAMPO BABY Disney - Mickey Mouse a kamaráti - 4 ks + poduštička

Detské pečiatky - STAMPO BABY Disney - Mickey Mouse a kamaráti - 4 ks + poduštička

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Krásne pečiatky pre najmenšie deti

8,45 € s DPH

16,90 € s DPH Zľava 8,45 €

Dostupnosť: Dočasne vypredané

Výrobca: Aladine

Perfektné ergonomicky tvarované pečiatky s hlbokou textúrou sú prvou výtvarnou hračkou, ktorú ľahko chytí do ruky aj batoľa od cca 1,5 roka. Deti v tomto veku začínajú hovoriť prvé slovíčka. Motívy pečiatok rešpektujú túto slovnú zásobu a umožňujú tak celú škálu spoločných interaktívnych činností.

Dieťa odtlačí obrázok na papier, povie čo vidí. Môžete dieťa ďalej motivovať tak, že obtlačí pečiatku opäť a povie vám čo ešte vidí. Stimulujete tak rozvoj slovnej zásoby a zmysel pre detail od útleho veku. Keď bude dieťa postupne odtláčať všetky pečiatky, môžete počítať, koľko ich je, atď. Pripravte si farbičky, úplne stačí jedna, maximálne však tri aby sa dieťa zbytočne nerozptyľovalo. Vyfarbite spoločne obrázok, alebo okolie a pomenujte farbu, ktorú ste použili. Vždy komentujte, čo dieťa robí.

Súčasťou balenia je aj poduška na pečiatkovanie napustená atramentom. Atrament je zdravotne nezávadný, netoxický a dá sa ľahko umyť vodou a vyprať. Po použití zatvorte atramentovú podušku a ukladajte viečkom dolu, poduška tak bude vždy pripravená na pečiatkovanie.

Pečiatky je vhodné po skončení práce očistiť vlhčenými obrúskami. Do čistenia môžete zapojiť aj deti, ktoré to budú brať ako súčasť hry. A bude ich to baviť, uvidíte! Pečiatky môžete aj umyť pod vlažnou vodou.

TIP: Pečiatky pre deti je možné využiť aj na textil (treba použiť inú pečiatkovú farbu) a do samotvrdnúcich hmôt. Ak máte staršie deti, určite sa radi zapoja do tvorenia.

Sada obsahuje 4 pečiatky a zelenú pečiatkovú poduštičku.

Vhodné pre deti od 18 mesiacov.

Pečiatka má priemer cca 5 cm, pečiatková poduštička cca 5,5 cm. Rozmery krabičky: cca 27 x 21,5 x 4,5 cm.

Mohlo by sa vám tiež páčiť:

organizatorka.sk odporúča:

organizatorka.sk odporúča

organizatorka.sk na prvom mieste v súťaži ShopRoku na Heureka.sk

Facebook

organizatorka.sk na Google+

organizatorka.sk na Pintereste

organizatorka.sk na YouTube

rss

Podporujeme tento úžasný projekt v Africkej Ugande ♥

Sphere Card

Chcem odoberať novinky

Súhlasím so spracovaním svojich osobných údajov na zasielanie newslettera.
Viac informácií.

Prihlásenie

Táto stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch a ich nastaveniach nájdete na stránke s podmienkami spracovávania osobných údajov.