Veľké detské pečiatky STAMPO MINOS - ZÁVODNÉ AUTÁ - 11 ks

Veľké detské pečiatky STAMPO MINOS - ZÁVODNÉ AUTÁ - 11 ks

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Veľké pečiatky pre deti - 11 kusov + čierna atramentová poduštička na pečiatkovanie

8,75 € s DPH

12,50 € s DPH Zľava 3,75 €

Dostupnosť: SKLADOM

Výrobca: Aladine

Gumené pečiatky na penovej hmote, ktoré toho vedia oveľa viac ako len odtlačiť obrázky. Premyslená grafika, párové súvislosti jednotlivých pečiatok, výrazy, vzájomné vzťahy. To sú stavebné prvky príbehov ukrytých v každej sade týchto detských pečiatok.

Neobvykle veľké obrázky priamo núkajú k vyfarbovaniu, vystrihnutiu, kombinácii motívov. Aj tu platí – na papier – na látky – do hmôt! Vyrábajte priania, pozvánky, záložky, medaily, tričká, tašky, utierky, tienidlá, obaly, ozdoby na stromček, prestierania na oslavy, ozdoby z papiera a samotvrdnúcich hmôt, keramiky, či polymérov!

Tieto veľké pečiatky pre deti sú najobľúbenejšie, ponúkajú široké využitie pri výtvarných a vzdelávacích aktivitách. Jednotlivé motívy je možné vzájomne kombinovať vďaka inovatívnemu grafickému spracovaniu a vytvárať tak príbehy, ktoré zasadíte do určitého reálneho alebo vymysleného prostredia. Veľké obtlačky dávajú možnosť ešte obrázok vyfarbiť vodovkami, farbičkami alebo voskovkami. Pre efekt je možné ešte obrázkové príbehy dozdobiť trblietavými lepidlami, nálepkami, alebo výstrižkami z papiera, prírodninami a vytvoriť tak jedinečnú koláž. Vďaka hlbokej textúre je možné pečiatky odtláčať pomocou pečiatkovej podušky na papier, do samoschnúcich hmôt a ak použijete textilné farby, tak aj na textil. Pečiatkovanie je také zábavné a jednoduché.

Skúsenosť ale ukazuje, že je dobré na začiatku dieťaťu ukázať správnu techniku. Napríklad takto: Pripravte si vlhčené obrúsky, pastelky, štetce; Pečiatky si prehľadne poukladajte na pracovnú plochu; Pečiatky sa „namáčajú" do podušky gumovou (oranžovou) stranou; Pečiatku jemne pritlačte na poduštičku; Potom odtlačíme pečiatku na papier a poriadne pritlačíme všetky časti pečiatky; Po skončení môžu deti očistiť pečiatky vlhčenými obrúskami; Môžete ich ešte umyť vlažnou mydlovou vodou a nechať voľne vyschnúť; Podušku na pečiatkovanie vždy dobre zatvorte odložte vrchnákom dolu; Odtlačky sa dajú ďalej vyfarbiť farbičkami, alebo vodovkami a ďalej zdobiť.

TIP: Môžete kombinovať rôzne motívy, malé a veľké pečiatky čím vytvoríte obrázky s perspektívou, plné malých dejových detailov.

11 kusov pečiatok + čierna atramentová poduška na pečiatkovanie.

Veľkosť motívov: menšie cca 4,5 cm, väčšie cca 7 – 7,5 cm.

Vhodné pre deti od 3 rokov.

Mohlo by sa vám tiež páčiť:

organizatorka.sk odporúča:

organizatorka.sk odporúča

organizatorka.sk je finalistom súťaže ShopRoku HEUREKA

Facebook

organizatorka.sk na Google+

organizatorka.sk na Pintereste

organizatorka.sk na YouTube

rss

Podporujeme tento úžasný projekt v Africkej Ugande ♥

Sphere Card

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie