Strojček Mini Trouvaille

Strojček Mini Trouvaille

Hodnotenie produktu: 4.22/5 (9x)

Vaše hodnotenie:

Vyrezávací a embosovací strojček na papier a iný materiál s veľkosťou max. 7 x 15 cm

49 € s DPH

Dostupnosť: Posledný kus skladom

Výrobca: Ostatné

Mini Trouvaille je skvelý pomocník určený pre všetkých, ktorí veľa tvoria s papierom a špeciálne pre tých, ktorí sa venujú cardmakingu (vzhľadom na veľkosť strojčeka), ale aj scrapbookingu. Takisto je ideálny pre tých, ktorí tvoria s deťmi a organizujú kurzy.

Mini Trouvaille sa používa spolu s:

  • vyrezávacími šablónami (väčšina dostupných vyrezávacích šablón s maximálnou veľkosťou 7 x 15 cm je s Mini Trouvaille kompatibilná), pomocou ktorých si môžete vyrezávať rôzne detailné tvary nielen z papiera,
  • embosovacími kapsami (rovnako väčšina dostupných káps s maximálnou veľkosťou 7 x 15 cm je s ním kompatibilná), s ktorými si vytvoríte plastickú 3D potlač papiera.

Mini Trouvaille je mechanický vyrezávací a embosovací strojček - poháňaný mechanicky kľukou. Je stabilný pri práci a skladný po jej dokončení - dá sa jednoducho zložiť. Postup pri skladaní, vyrezávaní a embosovaní si môžete pozrieť na videu nižšie.

Balenie obsahuje:

  • strojček Mini Trouvaille + kľuku a nástroje na jej pripevnenie,
  • 4 dosky: základná doska, vyrezávacia doska, embosovacia doska a silikónová embosovacia podložka.

Strojček môžete využiť na vyrezávanie papier s gramážou max. 270 g/m2, iných druhov papiera, ako je vlnitá lepenka, vellum a rôzne efektné papiere, filcu a penovky (s max. hrúbkou 2 mm), a tiež tenšej látky, kože, hliníkovej, či acetátovej fólie a pod. 

POZOR: AKRYLOVÉ REZACIE DOSKY SÚ SPOTREBNÝM MATERIÁLOM a je prirodzené, že sa postupom času opotrebovávajú a bude ich potrebné vymeniť v závislosti od frekvencie vyrezávania. Na poškodenie týchto dosiek sa nevzťahuje záruka, pretože ide o spotrebný materiál.

Rozmery rozloženého strojčeka: šírka cca 22,2 cm (aj s kľukou), hĺbka cca 18 cm a výška cca 12,7 cm. Rozmery dosiek: cca 7 x 15 cm.

organizatorka.sk odporúča:

organizatorka.sk odporúča

organizatorka.sk na prvom mieste v kategórii Ručné práce a tvorenie v súťaži ShopRoku 2018 na Heureka.sk

organizatorka.sk je na druhom mieste v kategórii Hobby v súťaži ShopRoku 2018 na heureka.sk

rss

Podporujeme tento úžasný projekt v Africkej Ugande ♥

Sphere Card

Chcem odoberať novinky

Súhlasím so spracovaním svojich osobných údajov na zasielanie newslettera.
Viac informácií.

Prihlásenie

Táto stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch a ich nastaveniach nájdete na stránke s podmienkami spracovávania osobných údajov.