organizatorka.sk v médiách

Mohli ste ma vidieť, alebo o mne čítať:

DÁMSKY KLUB na Jednotke - DIY minialbum/hlavolam

Naučte sa vyrábať jednoduchý, ale efektný minilabum, ktorý môže byť zároveň aj ako hlavolam pri jeho skladaní :-). Svojou veľkosťou je tento minialbum vhodný aj ako špeciálna pohľadnica ... V Dámskom klube na Jednotke som ukázala podrobný postup vrátane nákresu, ako album skladať. Video nájdete vo videu na našom kanáli na YouTube:

DÁMSKY KLUB na Jednotke - DIY zakladač - organizér na drobné kartičky a stojan na perá

Vyrobte si aj vy krásne zladené malé DIY zakladače - organizéry na kartičky, či iné drobné ozdoby. Doladiť ich môžete recyklovaným stojanom na perá, štetce, fixky.... V Dámskom klube na Jednotke sme si ich vyrábali so Soničkou a postup nájdete vo videu na našom kanáli na YouTube:

DÁMSKY KLUB na Jednotke - Valentínske srdiečka: DIY taštička a hrkálka (shaker heart)

Vyrobte si aj vy krásnu srdiečkovú hrkálku (shaker heart) a srdiečkovú taštičku na drobné darčeky - nielen na Valentína :-). V Dámskom klube na Jednotke sme si ich vyrábali s Andrejkou Chabroňovou a postup nájdete vo videu na našom kanáli na YouTube:

FORBES - Neviete ako zabaliť vianočné darčeky?

Tipy na balenie vianočných darčekov podľa aktuálnych trendov, ako aj tipy na baliace materiály a doplnky nájdete v článku redaktorky magazínu Forbes Rozálie Hubeňákovej:

Tipy na balenie vianočných darčekov podľa aktuálnych trendov   Tipy na balenie vianočných darčekov podľa aktuálnych trendov   Tipy na balenie vianočných darčekov podľa aktuálnych trendov

DÁMSKY KLUB na Jednotke - DIY originálna pyramídová pohľadnica

Chcete si vyrobiť si originálnu pyramídovú pohľadnicu, do ktorej môžete vložiť aj malý darček? Postup sme si ukázali Andrejkou Chabroňovou v Dámskom klube na Jednotke a môžete si ho pozrieť na videu z nášho kanála na YouTube:

DÁMSKY KLUB na Jednotke - DIY envelope (obálkový) minialbum

Ako si vyrobiť jednoduchý darček - minialbum z obálok sme si ukázali s Andrejkou Chabroňovou v Dámskom klube na Jednotke. Aj vy si môžete vyrobiť krásny minialbum, napríklad ako darček ku dňu matiek - pozrite si ako na to na videu z nášho kanála na YouTube:

DÁMSKY KLUB na Jednotke - Mini papierová kabelka

S Andrejkou Chabroňovou sme tentokrát v Dámskom klube na Jednotke vyrábali chutnú papierovú mini kabelku, ktorú môžete využiť ako originálne darčekové balenie. Pozrite si video z nášho kanála na YouTube a zistite, ako jednoducho si ju môžete vyrobiť:

DÁMSKY KLUB na Jednotke - DIY vianočné ozdoby a darčeková krabička

V Dámskom klube na Jednotke sme s Andrejkou Chabroňovou vyrábali papierové vianočné ozdoby: 3D hviezdičky, rozetky, skladané "gule" a stromčeky, a tiež malú darčekovú krabičku. Ak chcete vedieť, ako na to, pozrite si video z nášho kanála na YouTube:

 

DÁMSKY KLUB na Jednotke - exploding box

Minule sme s Andrejkou Chabroňovou v Dámskom klube na Jednotke vyrábali a ozdobovali exploding box - vybuchovaciu krabičku, ktorú môžete využiť ako darčekovú krabičku na drobné darčeky a sladkosti, alebo aj ako blahoželanie, a tiež na peňažné dary. Ak máte v pláne vyrobiť si takúto krabičku, postup nájdete vo videu z nášho kanála na YouTube:

DÁMSKY KLUB na Jednotke - obal na čokoládu

Naposledy sme si s Andrejkou Chabroňovou v Dámskom klube na Jednotke vyrábali a ozdobovali darčekový obal na čokoládu. Ak chcete aj vy darovať čokoládu vo veľkom štýle, pozrite si, ako na to vo videu z nášho kanála na YouTube:

DÁMSKY KLUB na Jednotke - rámik na fotografie

V Dámskom klube na Jednotke sme s Andrejkou Chabroňovou robili originálne rámiky na fotografie, ktoré si môžete zavesiť na stenu, alebo položiť na poličku. Viac informácií o použitom materiáli, a tiež o postupe pri výrobe nájdete vo videu z nášho kanála na YouTube:

 

DÁMSKY KLUB na Jednotke - maxi papierové kvety

Tento raz sme s Andrejkou Chabroňovou v Dámskom klube na Jednotke vyrábali veľké papierové kvety, ktoré môžete využiť ako dekoráciu na stenu, na dvere, alebo aj ako originálne pozadie na fotenie, napr. na svadbe. Video nájdete aj na našom kanáli na YouTube:

DÁMSKY KLUB na Jednotke - mini šperkovnica

S Andrejkou Chabroňovou sme v Dámskom klube na Jednotke vyrábali mini šperkovnicu zo zápalkových krabičiek, ktorú si môžete ozdobiť v ľubovoľnom štýle a využiť ju aj ako krásny darček, ale napríklad aj na uskladnenie rôznych drobností - aj na tvorenie. Video si môžete pozrieť aj na našom kanáli na YouTube:

 

 

NOVÝ ČAS Bývanie - papierové kvety

Nášho kurzu, na ktorom sme sa učili vyrábať rôzne druhy papierových kvietkov, sa zúčastnila aj redaktorka časopisu Nový Čas Bývanie pani Daniela Mýtna a napísala o ňom článok "Vyčarujte si kvety z papiera, ktoré nikdy nezvädnú", ktorý si môžete prečítať v čísle 1/2017:

Nový Čas Bývanie 1/2017 Nový Čas Bývanie 1/2017

DÁMSKY KLUB na Jednotke - vianočný adventný kalendár

V Dámskom klube na Jednotke sme si s Andrejkou Chabroňovou predstavili netradičný vianočný adventný kalendár a návod, ako si ho môžete aj vy vyrobiť - z papierových vrecúšok. Môžete si ho pozrieť aj na našom kanáli na YouTube:

 

DÁMSKY KLUB na Jednotke - drevené vintage obrázky

Tentokrát sme si s Andrejkou Chabroňovou v Dámskom klube na Jednotke ukázali jednoduchý návod, ako si vyrobiť krásne drevené obrázky vo vintage štýle, napríklad so starými fotkami, alebo motivačnými nápismi. Môžete si to pozrieť na videu z nášho kanála na YouTube:

 

DÁMSKY KLUB na Jednotke - originálne mašle

V Dámskom klube na Jednotke sme s Andrejkou Chabroňovou viazali mašle a ukázali sme si rôzne materiály a postupy. Ako uviazať originálnu mašľu si môžete pozrieť na tomto videu z nášho kanála na YouTube:

 

DÁMSKY KLUB na Jednotke - kvety z papiera

Spolu s Andrejkou Chabroňovou sme si tentokrát v Dámskom klube ukázali niekoľko techník, s ktorými s môžete vyrobiť najrôznejšie papierové kvety. Môj vstup si môžete pozrieť na tomto videu z nášho kanála na YouTube:

 

 

DÁMSKY KLUB na Jednotke - nápady na darčeky k MDŽ

V Dámskom klube sme si s Andrejkou Chabroňovou vytvorili originálne darčeky k MDŽ. Ako si vytvoriť krásny rámik s nápisom, ako si ozdobiť sviečky a vyrobiť krásne papierové kvietky si môžete pozrieť na tomto videu z nášho kanála na YouTube:


DÁMSKY KLUB na Jednotke - skladovanie vianočného pečiva

S Andrejkou Chabroňovou sme si v Dámskom klube ukázali pár nápadov na originálne skladovanie a servírovanie vianočného pečiva. Ako si ozdobiť fľaše a tácky si môžete pozrieť vo videu z nášho kanála na YouTube:

 

DÁMSKY KLUB na Jednotke - vintage papierové vence

V Dámskom klube som tentoraz s Andrejkou Chabroňovou ukazovala, na čo sa dajú využiť staré roztrhané knihy. Ako sa vyrába vintage papierový veniec a pohľadnice si môžete pozrieť v tomto videu, ktoré nájdete aj na našom kanáli na YouTube:

PODNIKAM.SK

Vo webnovinách podnikam.sk uverejnili dlhý článok s rozhovorom o organizovaní domácností a kreatívnych kurzoch. Má to dve strany, jednoducho dlhé čítanie :-). 

TU je link, nech sa páči. (27.6.2014)

Relácia GARDE na TV Ružinov, 26.5.2014

S Karin Majtánovou sme sa celú hodinu rozprávali o tvorení, kreatívnych kurzoch,  o tom, že nikdy nie je neskoro začať tvoriť a samozrejme, aj sme tvorili. 

Relácia GARDE Ako si vyrobiť bytové doplnky 26.5.2014

organizatorka.sk v TV Ružinov

 

DÁMSKY KLUB na Jednotke - ďakovné kartičky

S Andrejkou Chabroňovou som v Dámskom klube na Jednotke ukazovala jednoduchý postup na ďakovné kartičky a venovanie na darček, a tiež na vintage označenie na bylinky do kvetináčov. Môj vstup si môžete pozrieť aj vo videu z nášho kanála na YouTube:DÁMSKY KLUB na Jednotke - vintage svadobná výzdoba

V Dámskom klube na Jednotke bola našou dnešnou témou vintage svadobná výzdoba - vyrábali sme si krásne dekorácie, ktoré sa si môžete vyrobiť veľmi jednoducho aj doma a dajú sa použiť nielen na svadobnú výzdobu. Záznam z nášho tvorenia si môžete pozrieť v tomto videu z nášho kanála na YouTube:


DÁMSKY KLUB na Jednotke - vianočné ozdoby vo vintage štýle

S Adrejkou Chabroňovou sme si tento raz ukázali jednoduchý návod na papierové vianočné ozdoby na stromček, samozrejme vo vintage štýle :-). Možno vás zaujme aj krásna vianočná girlanda s nápisom Vianoce, ktorú si môžete zavesiť napríklad na stenu. Záznam z môjho vstupu nájdete na našom kanáli na YouTube:


 

DÁMSKY KLUB  na Jednotke - recyklované krabičky a mušľový svietnik

V tomto vstupe sme s Andrejkou Charboňovou ukazovali, ako sa dá recyklovať - krabičky a iné drobnosti. Tiež, že mušle z dovolenky môžeme využiť na krásny svietnik - môžete si ho pozrieť v tomto videu z nášho kanála na YouTube:

 

POSTAV DOM, ZASAĎ STROM na Jednotke - "starý" papier a vintage vrecúška

Dnes som mala možnosť prezentovať v televízii postup, ktorým si môžete jednoducho vyrobiť "starý" papier a krásne vintage darčekové vrecúška.

 

Záznam relácie nájdete v archíve RTVS: Postav dom, zasaď strom 9.2.2013, čas: 23:58. Ak sa link neotvorí, vyhľadajte si v archíve reláciu Postav dom, zasaď strom s dátumom 9.2.2013 - môj vstup začína v čase 23:58 :-). 

Vintage vrecúška v relácii Postav dom, zasaď strom na Jednotke

organizatorka.sk odporúča:

organizatorka.sk odporúča

organizatorka.sk na prvom mieste v kategórii Ručné práce a tvorenie v súťaži ShopRoku 2018 na Heureka.sk

organizatorka.sk je na druhom mieste v kategórii Hobby v súťaži ShopRoku 2018 na heureka.sk

Podporujeme tento úžasný projekt v Africkej Ugande ♥

Chcem odoberať novinky

Súhlasím so spracovaním svojich osobných údajov na zasielanie newslettera.
Viac informácií.

INŠPIRÁCIA PRE VÁS:

Kristína Čepčeková blog

DAY WITH NIKA blog

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Naša webová stránka ukladá údaje na vašom zariadení (súbory cookie a úložiská prehliadača) na identifikáciu vašej relácie a dosiahnutie základnej funkčnosti platformy, zážitku z prehliadania a zabezpečenia.
Môžeme ukladať údaje na vašom zariadení (súbory cookie a úložiská prehliadača), aby sme mohli poskytovať doplnkové funkcie, ktoré zlepšujú váš zážitok z prehliadania, ukladať niektoré z vašich preferencií bez toho, aby ste mali používateľský účet alebo bez prihlásenia, používať skripty a/alebo zdroje tretích strán, widgety atď.