O mne

Kto som?

Kto som?

Dovoľte, aby som sa vám predstavila.

Volám sa Martina Valešová a  prevádzkujem e-shop s materiálom na tvorenie. Hlavne na tvorenie s papierom, scrapbooking a cardmaking. Všetok materiál si môžete pozrieť nielen na internete, ale už aj vo vzorkovni v Pezinku (zatiaľ raz do týždňa). Okrem toho organizujem kreatívne kurzy, workshopy a detské dielničky zamerané práve na prácu s papierom, na scrapbooking a cardmaking. Mojou obľúbenou témou je tiež recyklácia rôznych nepotrebných vecí z domácnosti. 

Učaroval mi vintage a retro štýl, v ktorom sama najradšej tvorím, keď mám čas. Ukážky mojej tvorby tiež nájdete v mojom obchodíku. A tak sa z môjho koníčka stala práca, ktorú milujem :-).

Moja tvorba   Moja tvorba   Moja tvorba   Moja tvorba

Som šťastná, keď môžem účastníkom svojich kreatívnych kurzov pomôcť objaviť v sebe kreativitu, o ktorej možno ani sami netušili, a tvoriť s nimi veci, ktorú sú nielen krásne, ale aj užitočné. Sama vo voľnom čase rada vymýšľam, ako využiť staré veci, ktoré už doslúžili, ale s malou pomocou sa môžu premeniť na niečo „staronové" a úžasné. Podobné nápady, návody, inšpirácie a zaujímavé akcie (napríklad ) nájdete na mojom blogu VintageCrafting, ktorý pre vás pripravujem v spolupráci so skvelými scrapperkami.

Časom by som si rada otvorila vlastnú dielničku a predajňu, v ktorej by som realizovala kreatívne kurzy a workshopy, aj keď vždy, samozrejme, rada vyjdem v ústrety vám, mojim zákazníkom, a prinesiem krásnu tvorivú atmosféru hoci aj k vám domov.

Kreatívne kurzy  Kreatívne kurzy  Kreatívne kurzy  Kreatívne kurzy  Kreatívne kurzy

Okrem toho ma nedávno veľmi oslovila v zahraničí celkom bežná služba: profesionálne organizovanie domácností, ktorú som začala ponúkať ako prvá profesionálna organizátorka na Slovensku. Milujem organizovanie a poriadok vo všetkom, preto rada pomôžem aj vám zorganizovať vašu domácnosť, vytriediť nepotrebné veci a zaviesť systém, aby ste vždy vedeli, čo kde máte. Život je predsa jednoduchší a krajší, keď je všetko... ako má byť ... 

Či už vás zaujíma tvorenie s papierom vo vintage a retro štýle, scrapbooking,  alebo potrebujete zorganizovať svoju domácnosť, neváhajte ma kontaktovať – rada zodpoviem vaše otázky. 

 

Úspechy či už moje, alebo môjho e-shopu organizatorka.sk a blogu vintagecrafting.sk ma nesmierne tešia a posúvajú ďalej. Doteraz sa môžeme spolu s členkami nášho dizajn tímu na blogu tešiť z týchto ocenení:

Bloger roka 2017 - náš blog vintagecrafting.sk sa opäť dostal do TOP 10 ♥

Bloger roka 2017 - TOP TEN

ShopRoku 2016 Heuréka - náš e-shop bol medzi 3 finalistami v kategórii Cena kvality - Ručné práce a tvorenie

E-shop organizatorka.sk finalistom súťaže Heureka ShopRoku v kategórii Ručné práce a tvorenie

 

 

 

 

Bloger roka 2015 - náš blog sa dostal do TOP 10

VintageCrafting.sk - Bloger roka 2015 TOP 10

 

 

 

 

 

 

E-žena roka 2013 - stala som sa víťazkou v kategórii E-žena sympatia

 

organizatorka.sk odporúča:

organizatorka.sk odporúča

organizatorka.sk je finalistom súťaže ShopRoku HEUREKA

Facebook

organizatorka.sk na Google+

organizatorka.sk na Pintereste

organizatorka.sk na YouTube

rss

Podporujeme tento úžasný projekt v Africkej Ugande ♥

Sphere Card

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie