Doprava a platba

DOPRAVA A POŠTOVNÉ

 

  Nákup do 49,- €  

  Nákup nad 49,- €*  

 Kuriér DPD (platba bankovým prevodom vopred)

3,20 €

0,- €

 Kuriér DPD (na dobierku pri prevzatí tovaru)

4,10 €

0,90 €

 Odberné miesto DPD Pickup (platba bankovým prevodom vopred)

2,70 €

0,- €

 Odberné miesto DPD Pickup (na dobierku pri prevzatí tovaru)

3,60 €

0,90 €

 Osobný odber (vzorkovňa Pezinok)

0,- €

0,- €

 Balík do ČR (podľa cenníka Slovenskej pošty) 

do 500 g 5,50 €

 

*Pozor: platí až po uplatnení všetkých zliav (napr. Kurzistka, Sphere Card, uplatnenie kreditov, iné akcie). To znamená, že táto cena sa vzťahuje na objednávky, ktorých suma po uplatnení zliav je nad 49 €. Neplatí pre nákup kreatívnych kurzov v kombinácii s tovarom.

Ak je súčasťou objednávky položka, ktorá má status "NA OBJEDNÁVKU", vtedy je sa táto položka berie samostatne, a neovplyvňuje celkovú sumu balíčka.

Doručenie do krajín EU je možné - podľa dohody.

Kuriér DPD
Vaše balíčky vám budú doručené kuriérom DPD priamo domov, alebo do práce, max do 2 dní od expedície balíčka.
Pred doručením dostanete upozornenie e-mailom, a tiež SMS. Ak vám termín doručenia balíčka z akéhokoľvek dôvodu nevyhovuje, môžete si ho zmeniť podľa pokynov kuriérskej spoločnosti, uvedených v e-maile a SMS.

Odberné miesto DPD Pickup
Balíček si prevezmete osobne na odbernom mieste DPD Pickup počas otváracích hodín a nemusíte sa viazať na príchod kuriéra. Vyzdvihnúť si ho môžete do 7 kalendárnych dní. Odberné miesto si vyberiete priamo v objednávke a pred doručením dostanete upozornenie e-mailom, a tiež SMS. Dostupné odberné miesta si môžete vyhľadať v tomto prehľade - nájdete tam všetky kontaktné informácie, vrátane otváracích hodín.

Osobný odber
Pri osobnom odbere si svoj balíček prevezmete vo vzorkovni v Pezinku, na Drevárskej ulici č. 23, 4.poschodie, vždy počas otvorenej vzorkovne, vo štvrtok od 15.00 do 18.00 hod.

Balík do ČR
Základná cena balíka do Čiech je 5,50 € za balíček do 500 g  a ďalej podľa cenníka Slovenskej pošty. Balíčky do ČR posielame po predchádzajúcej úhrade bankovým prevodom.

 

Možnosť doručenia na odberné miesto DPD Pickup sme do odvolania zrušili, pretože kvôli zvýšenému množstvu doručovaných balíkov pred Vianocami je doručenie zdĺhavejšie a menej spoľahlivé.

 

PLATBA

Bankovým prevodom
Za vašu objednávku zaplatíte bankovým prevodom na účet, ktorý nájdete v potvrdení objednávky v zaslanej predfaktúre.

Na dobierku
Za vašu objednávku zaplatíte v hotovosti pri prevzatí balíčka priamo kuriérovi DPD, alebo na odbernom mieste DPD Pickup.

V hotovosti
Pri osobnom prevzatí tovaru je možné platiť v hotovosti.

 

REZERVÁCIA TOVARU

V našom e-shope máte možnosť rezervovať si tovar až na 1 mesiac - stačí, keď si v objednávke vyberiete ako spôsob doručenia "Rezervácia, chcem spojiť s ďalšou objednávkou" a ako spôsob platby "Rezervácia tovaru, budem platiť neskôr".

Pri ďalšej objednávke, ktorou chcete rezerváciu ukončiť a objednávky spojiť, napíšte, prosím, do poznámky, že si želáte ukončiť rezerváciu a spojiť objednávky.

Prípadne po uplynutí mesiaca od rezervovanej objednávky vás budeme kontaktovať kvôli uzatvoreniu a spojeniu objednávok.

 

V prípade akejkoľvek otázky, nezrovnalosti alebo problémov s doručením, či rezerváciou tovaru nás kontaktujte telefonicky alebo e-mailom, sme tu pre vás!

organizatorka.sk odporúča:

organizatorka.sk odporúča

organizatorka.sk na prvom mieste v kategórii Ručné práce a tvorenie v súťaži ShopRoku 2018 na Heureka.sk

organizatorka.sk je na druhom mieste v kategórii Hobby v súťaži ShopRoku 2018 na heureka.sk

rss

Podporujeme tento úžasný projekt v Africkej Ugande ♥

Sphere Card

Chcem odoberať novinky

Súhlasím so spracovaním svojich osobných údajov na zasielanie newslettera.
Viac informácií.

Prihlásenie

Táto stránka používa súbory cookies. Bližšie informácie o použitých súboroch a ich nastaveniach nájdete na stránke s podmienkami spracovávania osobných údajov.